ETLi 10. aasta juubeligala

26. oktoobril toimus Paide Muusika- ja Teatrimajas Eesti Tegevusterapeutide Liidu 10. aasta juubeligala. Kohale oli tulnud tegevusterapeute ja koostööpartnereid üle Eesti. Mõned üritusel osalejad sõitsid Paidesse juba keskpäevaks, et osaleda kvaliteedijuhendi koostamise töörühmas. Töörühma juhi Ida Joao-Hussari sõnul oli tegu huvitava ja produktiivse kohtumisega, osalejad andsid palju häid sisendeid ning moodustati kaks töörühma.✏️
Juubeligala avas oma kõnega esimees Grete Anton. Sõna sai ka Karin Lilienberg, kes rääkis MTÜ Eesti Tegevusterapeutide Liidu ja Akadeemiline Ühing Eesti Tegevusterapeudid ühinemisest 2009. aastal.
Oma ettekandega esines eesti viipekeele õppejõud Jari Pärgma, kellelt saime teada põnevaid fakte viipekeele kohta. Muuhulgas mängiti klassikalist ‘’Telefonimängu’’ viipekeeles. Loodetavasti jäid kõikidele osalejatele viipekeeles õpitud laused meelde.
Õhtujuhtide poolt viidi läbi oksjon, mille käigus oli võimalik endale osta äsja valminud Eesti Tegevusterapeutide Liidu uusi meeneid milleks on akupank, termos ja kott. Kogu oksjonilt saadud tulu läheb ETLi järgmise 10 aasta arengu toetamiseks. Soovime siinkohal veelkord õnne kõikidele, kes oksjonilt omale meene võitsid. 🎉
Esmakordselt Eesti Tegevusterapeutide Liidu ajaloos jagati välja tunnustused kolmes erinevas valdkonnas:
⭐️Aasta suunamudija: Grete Anton
⭐️Aasta superkangelane: Anne-Mari Rebane
⭐️Silmapaistev saavutus: Dementsuse valdkonnaga seotud arendus ja- teavitustöö. Hanna-Stiina Heinmets
⭐️Silmapaistev saavutus: abivahendite andmebaasi ja infolehekülje “AbikÄpp” loomine. Talvi Toom ja 2019. aasta tegevusteraapia 4. kursuse tudengid
⭐️Silmapaistev saavutus: tegevusteraapia igapäevases keskkonnas lisamine Haigekassa teenuste nimekirja. Mariliis Põld ja Heili Piilberg.
⭐️Silmapaistev saavutus: Tegevusteraapia õppekava ja eriala arendamine. Tegevusterapeudi õppekava õppejõud.
Kogu õhtu vältel pakkus muusikalist vahepala noortebänd Nelikõla. 🎶 Pidu oli meeleolukas ja viimased külalised lahkusid tantsupõrandalt vahetult enne südaööd.
Ladusa õhtu kulgemise eest vastutasid õhtujuhid Aron ja Ingmar.
Täname kõiki, kes ürituse toimumisele kaasa aitasid: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, Paide Muusika- ja Teatrimaja, Teatrikohvik, Paide Nelja Kuninga SPA hotell, helitehnikud Andres-Raido Roosileht ja Kaarel Piibeleht.