Loading üritusi

« Tagasi

Hübriidseminar: Kõhukinnisus ja toit lastel ja täiskasvanutel

30. mai @ 13:30 - 17:30

20€ – 25€

Toimumiskoht:

Centennial Hotel Tallinn, seminariruum Visioon

NB! Saali tulijate vahel jagame välja kümme raamatut meie terviseraamatuklubi selle aasta kõige populaarsemast teosest: “Ebatüüpiline”. Raamat aitab mõista autistlikku inimkogemust ja jagab juhiseid, kuidas pisut teistmoodi inimesena ikkagi olla edukas nii töös kui ka eraelus.

Sihtgrupp: perearstid ja -õed, sisearstid, toitumisnõustajad, toitumisterapeudid, toitmisravi õed, koduõed, lastearstid ja teised teemast huvitatud meedikud

Kõhukinnisus on sage probleem nii lapse- kui ka täiskasvanueas.

Kõhukinnisust esineb igas vanuses lastel, kuid kõige rohkem tuleb seda probleemi ette rinnalaste, potil käima õppivate laste ja koolimineku vanuses laste puhul. Hübriidseminaril anname ülevaate, millised võivad olla funktsionaalsed seedetrakti probleemid lapseeas, miks kõhukinnisus tekib ja mida teha, kui lapsel on kõht kinni ja kuidas aitab toitmisravi.

Krooniline kõhukinnisus on täiskasvanute seas üsna sagedasti esinev probleem. Kõhukinnisust esineb rohkem naistel kui meestel, esinemissagedus suureneb oluliselt seoses vanusega. Kõhukinnisuse põhjuseks võivad olla ka ravimid. Täiskasvanutel võib kõhukinnisus olla tingitud eluviisist ja stressist, aga ka haigustest.

Hübriidseminari korraldajad: Meditsiiniuudised ja Medicumi Koolitus- ja Nõustamiskeskus.

 

Hübriidseminari suurtoetaja: NutriMedical

Hübriidseminari toetaja: Norameda

Hübriidseminar annab 3 täiendkoolituspunkti pärast e-testi edukat sooritamist.

Tunnistuse saamiseks on vaja osaleda koolitusel kas saalis või veebis ning pärast koolitust vastata valikvastustega küsimustikule, mis saadetakse osaleja meiliaadressile. Küsimustiku täitmine on vabatahtlik, seminari vaatamise eest tunnistust ei väljastata. Tunnistused väljastab Medicum Koolitus- ja Nõustamiskeskus.

ITK, LTKH, PERHi töötajad – palun kasutage oma era e-aadressi, kuna haiglatesse ei tule meie kirjad läbi. Muidu jääte vajalikust infost ilma.

Veebiseminar toimub 30.05.2024 Centennial Hotel Tallinn seminariruumis Visioon või veebis Äripäeva veebiseminaride keskkonnas (Worksup).  Enne hübriidseminari saadetakse registreerunud kasutajatele infomeil ning veebiosalejatele info ja link, mille kaudu pääseb enne seminari algust seminari keskkonda.

Hübriidbiseminar on järelvaadatav kõigile registreerunutele 1 kuu jooksul pärast toimumist.

Registreeri: https://pood.aripaev.ee/konverentsid-kohukinnisus-ja-toit-lastel-ja-taiskasvanutel

Detailid

Kuupäev:
30. mai
Aeg:
13:30 - 17:30
Hind:
20€ – 25€

Asukoht

Centennial Hotel Tallinn, seminariruum Visioon